دسته‌بندی نشده

مصالح ساختمانی نوآورانه برای ساخت یک بیمارستان جدید

مصالح ساختمانی نوآورانه برای ساخت یک بیمارستان جدید

مصالح ساختمانی نوآورانه برای ساخت یک بیمارستان جدید

مصالح ساختمانی نوآورانه برای ساخت یک بیمارستان جدید ساخت یک بیمارستان جدید یک کار بزرگ است. دانستن بهترین نوع مصالح  گزینه های ساخت و ساز در خارج از کشور، حداقل می تواند بسیار دشوار باشد. اینجاست که این مقاله وارد می‌شود. شما انواع مختلفی از مواد را پیدا خواهید کرد که برای ساخت‌وساز جدید ترجیح داده می‌شوند، اما برخی از آنها را نیز به جای می‌گذارید. دانستن بهترین گزینه ها می تواند به شما کمک کند تا با بهترین گزینه های موجود در بازار برای موفقیت بلندمدت اقدام کنید.

در حالی که چند گزینه عالی وجود دارد، مهم است که بدانید از چه چیزهایی نیز اجتناب کنید. به عنوان مثال، پانل های عایق بندی شده ساختاری ممکن است بهترین گزینه برای ساخت بیمارستان جدید شما نباشد. دلایل متعددی وجود دارد که چرا دیگر معمولاً از آن برای ساخت و ساز استفاده نمی شود. برای شروع، عملکرد سازه ای ساختمان را کاهش می دهد. هنگام نصب سیم کشی، مهم است که دیوار از کدام جهت بریده شود. هنگامی که به درستی انجام شود می تواند یکپارچگی را به شدت کاهش دهد.

مشکلات دیگر این نوع مصالح ساختمانی شامل محدود کردن قابلیت طراحی شما، مسائل مربوط به ایمنی آتش سوزی و حتی کیفیت هوا و مشکلات کنترل آفات است. برای جلوگیری از این امر، گزینه ها و افکار زیر را در نظر بگیرید.

چه نوع ساخت و ساز ساختمان؟

چندین نوع ساختمان برای ساخت بیمارستان جدید شما وجود دارد. ساختمان های نوع I بالاترین سطح مقاومت در برابر آتش و ایمنی را ارائه می دهند. نوع II درجه پایین تری را ارائه می دهد، در حالی که نوع III، IV و V حتی کمتر یا اصلاً مقاوم نیستند. وقتی صحبت از ساختن یک بیمارستان به میان می آید، شما خواهان بالاترین سطح ایمنی ممکن برای محافظت از کارمندان، بیماران و کسانی که در بیمارستان هستند و خارج می شوند، هستید. این ساختمان ها دارای تجهیزات و مواد شیمیایی زیادی هستند که می توانند به سرعت آتش بگیرند. داشتن ساختمانی که سطح ایمنی بالایی داشته باشد بسیار مهم است.

ساختمان ICF

یکی از روش های بسیار محبوب ساخت، ساخت icf است. این فرم های بتن عایق یا ICF است. به زبان ساده، بلوک های فوم به عنوان دیوارهای بیرونی یا ساختار ساختمان نصب می شوند. می‌توانید به بلوک‌های LEGO فکر کنید تا در مورد نحوه عملکرد آن ایده بگیرید. سپس بتن در داخل بلوک ها نصب می شود تا لایه محافظ و استحکام ساختمان را تشکیل دهد.

این شیوه ساخت ساختمان ها نه تنها در مناطق مسکونی بلکه تجاری نیز رواج دارد. مزایای زیادی برای این مصالح ساختمانی

وجود دارد. آنها شامل مواردی مانند:

 • کاهش خطر آتش سوزی
 • مصرف انرژی بالا
 • قوی تر از روش های ساخت و ساز سنتی
 • کنترل رطوبت بهبود یافته
 • هزینه چوب کمتر
 • می تواند در برابر بلایای طبیعی، آتش سوزی و گردباد مقاومت کند.

گزینه های گرمایش

یکی دیگر از موادی که هنگام ساخت یک ساختمان جدید باید در نظر گرفت این است که چگونه آب و هوای منطقه را کنترل می کنید؟ این یک ساختمان بزرگ است و به طور معمول سیستم های HVAC راهی برای رفتن بوده اند. با این حال، با کاهش هزینه های انرژی و استفاده از آن، سیستم های گرمایش تابشی صنعتی صنعت را تحت تاثیر قرار داده اند.

سیستم های گرمایش تابشی به ارائه طیف گسترده ای از مزایای به صاحب ساختمان و افرادی که به طور روزانه از آنها استفاده می کنند کمک می کند. به عنوان مثال، هزینه های انرژی به تنهایی بسیار کمتر از استفاده از یک واحد HVAC سنتی است. این یک سیستم گرمایشی آرام است که کارآمد و تمیز است تا به بهبود کیفیت هوا نیز کمک کند.

همچنین بادوام است و یک سیستم بدون تعمیر و نگهداری ارائه می دهد که به مالکان و مدیران کمک می کند تا به سادگی از آن مراقبت کنند.

موارد دیگر برای در نظر گرفتن

ساختن یک بیمارستان به این معنی است که باید وسایلی برای استفاده آسان در اطراف وجود داشته باشد. شما می خواهید که کارکنان بتوانند با در اختیار داشتن آخرین تجهیزات و فناوری، وظایف خود را به طور موثر و موثر انجام دهند. برخی از مواردی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 • ایستگاه های کاری دیواری
 • جعبه های قفل یخچال برای مواد حساس
 • چرخ دستی های فلبوتومی نورد بادوام
 • نگهدارنده دستکش چند لایه
 • سیستم های پرچم اتاق امتحان
 • صفحه نمایش حریم خصوصی پزشکی

کار با بهترین مواد برای ساخت بیمارستان جدید برای موفقیت بسیار مهم است. مصالح ساختمانیاطمینان حاصل کنید که با پیمانکار خود در مورد کارآمدترین، ایمن ترین و اقتصادی ترین گزینه ها برای ساخت مکان جدید صحبت می کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *