درباره ما

پیشتازان بناگستر

شرکت پیشتازان بنا گستردر زمینه فروش و پخش مصالح ساختمانیه فعالیت خود را در سال 1388ب صورت گسترده در سطح تهران و حومه آغاز کرد و در این مدت با ارائه خدمات مطلوب توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان را به دست آورد و همکاری با شرکت های بزرگ انبوه سازی ،پروژه ایران مال ، شهرداری تهران، پروژه اطلس مال و ... را داشته است.و سال 1396 به  ثبت رسمی رسید.

شرکت پیشتازان بنا گستر با اینترنتی کردن فروش خود سعی داشته با فراهم کردن سبد متنوع محصولات از جمله انواع سیمان های تهران و شهرستان ، انواع گچ های سمنان و ساوه ، شن و ماسه شهریار ، پوکه معدنی قروه و تبریز ، آجر فشاری و سفال ، پودر سنگ ، سیمان سفید ، بلوک های سبک پوکه ای لیکا ، یونولیت و ... نیاز مشتریان خود به مصالح را به طور کامل پاسخگو باشد.

تحویل مصالح در کوتاه ترین زمان

مناسب ترین قیمت بازار

شرکت  دارای ماشین آلات سبک و سنگین از نیسان تا 10 چرخ می باشد.

چشم انداز شرکت

تلاش ما در شرکت پیشتازان بنا گستر حذف واسطه میان کارخانه های تولید کننده مصالح ساختمانی و سازندگان و انبوه سازان می باشد که از یک سو قیمت تمام شده مصالح کاهش پیدا می کند و از سوی دیگر مصالح در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان تحویل می گردد و سازندگان محترم می توانند با خیال راحت تمام نیازهای خود را به ما بسپارند.

تا پایان کار با شما هستیم

فروشگاه اینترنتی پیشتازان بنا گستر

مدیر عامل جناب آقای مصلح

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من